EChand ...

گارانتی طلایی چیست؟

برای اولین بار در بین تمامی فروشگاه های کارت شارژ گروه ای چند با اطمینان از صحت و اعتبار کالاهای خود به مشتریان خود گارانتی طلایی  ارائه می کند.

برای استفاده از این خدمات مشتریان لازم نیست  مبلغ اضافی پرداخت کنند.  تنها خرید از سامانه ای چند به معنای بهره مندی کامل از این گارانتی است.

تحت این گارانتی مشتریان می توانند تا یک ماه پس از خرید در صورت مشکل در کالای خریداری شده( از قبیل مشکل در دریافت کالا از فروشگاه،مشکل در استفاده از کارت شارژها و ...)  اطلاعات خرید خود را از 3 طریق که در ادامه توضیح داده شده است ارسال نمایند .پس از ارسال اطلاعات کارشناسان اطلاعات را بررسی کرده و در صورت اثبات مشکل وجه خرید به همراه 10 درصد هدیه ای چند به مشتریان برگشت داده خواهد شد.همچنین اگر مشکل تایید نشود پشتیبانان ای چند با مشتری تماس گرفته و توضیحات لازم را ارائه خواهند داد.

لازم به ذکر است فرآیند رسیدگی تا زمانی که مشتری قانع شود ادامه خواهد داشت و در تمام مراحل کارشناسان با ارائه مدارک سعی خواهند کرد بهترین جواب را ارائه دهند.شرط پایان مراحل رسیدگی رضایت کامل مشتری است.

* حداکثر زمان رسیدگی به درخواست پشتیبانی ارسال شده 24 ساعت و پس از این مدت نتیجه برای خریدار ارسال خواهد شد.

* با توجه به  جایگاه بالای مشتریان  در نزد گروه ای چند ، ودر جهت اهمیت به وقت آنها 10 درصد هدیه از طرف گروه ای چند علاوه بر وجه خرید برای مشتریان ارسال می شود.

* گارانتی شامل محصولات فروشگاه کارت شارژ ای چند نیز می باشد.

* با تکیه بر کیفیت و صحت محصولات خود به شما اطمینان خواهیم داد که در هیچ زمانی نیازمند به استفاده از این گارانتی نخواهید شد و صرفا جهت تایید برند "ای چند" این خدمت ارائه می شود.

چگونه از گارانتی طلایی استفاده کنم؟

برای استفاده از این خدمت منحصر بفرد شما مشتریان عزیز از 3 طریق می توانید اقدام نمایید

1) مراجعه به مرکز پشتیبانی ای چند و ارسال تیکت پشتیبانی به بخش "گارانتی طلایی"

2) ارسال پیامک به شماره  50004333332142 که برای این امر اختصاص داده شده است

3) تکمیل فرم ارسال سریع موجود در این آدرس  و یا به صورت جی کوئری از اینجا

چه اطلاعاتی را ارسال کنم؟

برای استفاده لازم است شماره موبایل و آدرس ایمیلی که هنگام خرید وارد کرده اید به همراه شماره تراکنش دریافت شده هنگام برگشت از بانک و تکمیل فرآیند خریدبه همراه توضیح مشکل خود  را ارسال نمایید .

محدودیت برای استفاده وجود دارد؟

جواب این سوال منفی

تمامی مشتریان می توانند برای هر خرید و بدون در نظر گرفتن تعداد و یا مبلغ از این سیستم استفاده کنند

 

صفحه اصلی   درباره ما  سوالات متداول  پشتیبانی   وبلاگ   خرید کارت شارژ